O mnie

Moja praca jest moją największą pasją. Jako architekt wnętrz obiecuję, że poznam nie tylko Twój dom ale i Twoją duszę. Czy jesteś gotowy, aby zasypiać i budzić się otoczony pięknem?

Nazywam się Agnieszka Kobiałka-Suszek i moją pasją jest tworzenie wymarzonych przestrzeni, idealnie odzwierciedlających wyobrażenia moich Klientów. Każdy nowy projekt traktuję jak wyzwanie, któremu poświęcam całą swoją uwagę i serce. Mój profesjonalizm i precyzja idą w parze z pełną dostępnością dla Klientów. To właśnie Oni, Ich charaktery, pasje czy styl życia stanowią dla mnie największe, niekończące się źródło inspiracji i pomysłów. Na bieżąco śledzę najnowsze trendy oraz nowatorskie rozwiązania, które dopasowuję do preferencji i upodobań Klientów tak, aby finalnie stworzyć wyjątkowy, niepowtarzalny projekt. Dzięki temu nie tworzę ich szablonowo, a indywidualne podejście do każdej osoby, z którą współpracuję daje zachwycający efekt za każdym razem. Grono osób, które mi zaufało stale się powiększa, co napawa mnie dumą i świadomością, że moje podejście oraz wieloletnie doświadczenie jest właśnie tym, czego szukali.

Zawsze marzyłam o tym, by w życiu robić to, co kocham. W 2012 roku, ukończyłam studia magisterskie na kierunku architektura wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Po zdobyciu dyplomu otworzyłam firmę zajmującą się architekturą wnętrz a tym samym spełniłam swoje dziecięce marzenie. Dziś, po kilku latach i wielu sfinalizowanych projektach mogę przyznać, że właśnie tak wyobrażałam sobie swoje życie. Teraz to ja pomagam ludziom spełniać ich marzenia o miejscach, w których przebywają z radością. Uważam, że wnętrze powinno odzwierciedlać charakter człowieka, jego styl bycia, zainteresowania i potrzeby. Szukam piękna w każdej formie, nad którą pracuję i przekładam je na potrzeby klienta. To ich oczekiwania są moim największym wyzwaniem.

Masz pytania?

Napisz do mnie! Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Przejdź do kontaktu